fbpx

Blog

Jakie czynniki mają wpływ na koszt bazy danych?

baza danych

W świecie, w którym z roku na rok generujemy coraz większą ilość danych, ich przechowywanie i zarządzanie staje się kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania wielu przedsiębiorstw. Niemniej jednak koszt utrzymania bazy danych może stanowić znaczący wydatek dla firmy.

Najpopularniejsze formy e-mail marketingu

człowiek pisze e-maile na laptopie

W dzisiejszej erze cyfrowej e-mail marketing jest jednym z najskuteczniejszych narzędzi komunikacji biznesowej. W tym artykule przyjrzymy się najpopularniejszym formom e-mail marketingu, które mogą pomóc firmie w osiągnięciu sukcesu.

Bazy danych a marketing bezpośredni - jak są ze sobą powiązane?

komputerowa baza danych

Podstawowym założeniem marketingu bezpośredniego jest nawiązanie relacji z pojedynczym odbiorcą, który wykazuje zainteresowanie marką i może stać się potencjalnym klientem danej firmy. Relacja musi opierać się na interakcji pomiędzy nadawcą a adresatem treści reklamowych. Skierowanie przekazu do właściwej osoby nie jest jednak proste. Wymaga zastosowania konkretnych narzędzi, które pozwolą wyodrębnić właściwą jednostkę spośród wszystkich konsumentów. Jednym z takich narzędzi są bazy danych. Co warto o nich wiedzieć?

Dlaczego e-maile mogą wpadać do SPAMu?

spam

Skuteczność kampanii e-mail zależy od kilku czynników. Fakt, że korzystanie z internetu obsługuje komunikację elektroniczną, jeszcze nie oznacza, że ​​ten komunikaty są rzeczywiście przesyłane do ich świadomości. Podążaj za tym jest kierowanie treści do szczegółowej grupy docelowej. Równie często jest to folder SPAM, do którego wpada e-maile. Dlaczego tak się dzieje i czy istnieje sposób, który umożliwi tego środka?

Organizacja kampani mobilnej czyli SMS i MMS w praktyce

wiadomości sms

Współcześnie skuteczny marketing nie jest tak prosty, jak przed laty. Konsumenci stawiają markom coraz większe wymagania. Niezależnie od tego, czy konwertujesz reklamę, która jest oczekiwana przez klienta i realne korzyści. Wynika z tego, że stali się nieco zobojętniali na nieaktualne korzyści ich kampanii reklamowych. Z tego powodu przemyślana strategia marketingowa wykazała skuteczność działania w firmie.

Czym jest lead scoring i jak ma się do kampanii e-mail?

Kampania email

Każdy potencjalny konsument ma określone preferencje zakupowe. Nie jest łatwo ich zmienić, ale sprzedawcy przede wszystkim powinni podejmować próby ich poznania. Dzięki temu łatwiej będą mogli dopasować swoją ofertę do grupy docelowej i szybciej przekonają do siebie klientów. Zastanawiasz się, jak to zrobić? Jednym z narzędzi, które może Ci pomóc w rozpoznawaniu preferencji użytkowników, jest tzw. lead scoring. Sprawdź, co to takiego.

Podbij serca klientów, czyli walentynkowa kampania mailingowa

serce na laptopie

Okres okołowalentynkowy często oznacza intensyfikację sprzedaży dla wielu przedsiębiorców. W końcu Walentynki to idealna okazja do tego, by obdarować bliską osobę wyjątkowym upominkiem. Potencjał Święta Zakochanych warto więc wykorzystać w pełni. Jeśli chcesz zwrócić uwagę konsumentów na swoją markę w tym czasie, pomyśl o stworzeniu walentynkowej kampanii mailingowej. W dzisiejszym wpisie podpowiemy Ci, jak to zrobić.

O nas

TARGET MEDIA jest administratorem oraz brokerem wysokiej jakości baz danych B2B/B2C. Początkowo współpracowaliśmy z firmami z sektora MśP, lecz wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało realizacją projektów także dla dużych, znanych i cenionych marek polskich oraz europejskich. Dziś z naszych baz danych korzystają największe firmy z sektora finansowego, call center oraz handlowe. Zapraszamy do współpracy!

Ostatnie newsy

05
Gru2023

Jakie korzyści...

Jakie korzyści przyniesie zakup bazy danych b2b dla Twojej firmy?

Zakup bazy danych B2B stanowi ...

07
Sie2023

Mobilny marketing...

Mobilny marketing na smartfony - czym powinny wyróżniać się wiadomości?

W dobie dynamicznego rozwoju t...

10
Lip2023

Jakie czynniki...

Jakie czynniki mają wpływ na koszt bazy danych?

W świecie, w którym...

05
Lip2023

Najpopularniejsze formy...

Najpopularniejsze formy e-mail marketingu

W dzisiejszej erze cyfrowej e-...

06
Cze2023

Kilka wskazówek...

Kilka wskazówek jak powinna wyglądać treść i wygląd mailingu

Kampanie mailingowe są potężny...

06
Kwi2023

Bazy danych...

Bazy danych a marketing bezpośredni - jak są ze sobą powiązane?

Podstawowym założeniem marketi...

Kontakt

 Agencja TARGET MEDIA

 ul. Cytrynowa 24

 60-185 Skórzewo k/Poznania

 (61) 677 25 77  - 881 055 077

kontakt@target-media.pl - DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA