O nas

Firma TARGET MEDIA powstała w 2012 roku w odpowiedzi na obecną w tamtym okresie niszę oraz potrzebę wypełnienia luki w sektorze usług bazodanowych. Jeszcze kilka lat temu, aby uzyskać dostęp do wysokiej jakości, precyzyjnie sprofilowanych baz danych, klient zmuszony był z trudem przedzierać się przez zawiłe odmęty internetu. Często powodowało to utrudnienia w dostępie do rzetelnych informacji a w rezultacie do podejmowania nietrafnych decyzji biznesowych. Dziś zespół ekspertów z TARGET MEDIA na co dzień obsługuje największe firmy w kraju, zapewniając dostęp do baz danych o zróżnicowanym targecie oraz oparty o nie wachlarz usług marketingowych, pozwalający w pełni zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających partnerów.

Nasza firma aktywnie uczestniczy w życiu i rozwoju branży marketingowej, call center, marketingu internetowego oraz mobilnego. Będąc partnerem wielu inicjatyw realizowanych przez kluczowe organizacje takie jak Polskie Stowarzyszenie Marketingu, portal WirtualneMedia.pl czy Online Marketing, przykładamy naszych starań do rozwoju branży marketingu w Polsce. Wspieramy różne przedsięwzięcia poprzez aktywny udział w opracowywaniu profilowanych raportów, badań rynku oraz innych publikacji mających na celu pogłębianie wiedzy oraz świadomości w kręgach branżowych.

Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy przez lata zyskiwali doświadczenie w branży infobrokeringu oraz marketingu internetowego na kolejnych szczeblach swojej kariery. Dzisiaj wspólnie tworzymy zgrany, wzajemnie uzupełniający się zespół profesjonalistów, którym nie straszne są najbardziej wymagające projekty naszych partnerów. Personalne zaangażowanie członków zespołu stanowi jego najważniejszy atut. Dlatego też w razie potrzeby, nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji nawet poza standardowymi godzinami pracy.

lat na rynku

obsłużonych klientów

aktywnych rekordów w bazach

%

gwarancji aktualności bazy danych

Nasz zespół

Paweł Konstanczak

CEO

Piotr Kowalczyk

Business Development Manager

Paula Tomaszewska

Key Account Manager

Malwina Korczyńska

Key Account Manager

Mateusz Kacprzak

IT Support

Natalia Olejniczak

Księgowość

Sprawdź naszą ofertę

Baza danych

Bazy Konsumenckie (B2C)

Bazy, dzięki którym można zwiększyć skuteczność działań sprzedażowych.

Baza danych

Bazy Biznesowe (B2B)

Rekordy biznesowe wraz ze zgodą na przetwarzanie ich w celach marketingowych.

mail

Kampanie E-mail

Jedna z najskuteczniejszych form komunikacji marketingowej realizowanej drogą internetową.

komputer

Kampanie mobilne

Błyskawicznie docierające komunikaty reklamowe SMS i MMS skutecznie docierają do odbiorców.

Potrzebujesz skutecznej bazy danych?

Masz pytania? - Jak możemy ci pomóc?

TARGET MEDIA jest administratorem oraz brokerem wysokiej jakości baz danych B2B/B2C. Początkowo współpracowaliśmy z firmami z sektora MśP,
lecz wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało realizacją projektów także dla dużych, znanych i cenionych marek polskich oraz europejskich.
Dziś z naszych baz danych korzystają największe firmy z sektora finansowego, call center oraz handlowe. Zapraszamy do współpracy!

PIN

ADRES

ul. Cytrynowa 24
60-185 Skórzewo k/Poznania

EMAIL

EMAIL

kontakt@target-media.pl
Dział obsługi Klienta

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 TargetMedia | Usługi | Aktualności | Skontaktuj się z nami | Polityka prywatności