O nas - Katalogi firm

Jesteśmy brokerem baz danych B2B/B2C, który oprócz udostępniania wysokiej jakości baz danych, specjalizuje się także w realizacji kampanii e-marketingowych.

Początkowo współpracowaliśmy z firmami z sektora MśP, ale wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało realizacją projektów także dla dużych, znanych i cenionych marek polskich oraz europejskich.

Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości bazy danych na potrzeby kampanii telemarketingowych, badań rynku, kampanii mobilnych czy też mailingowych. Oprócz tego naszym Partnerom dostarczamy nowoczesne rozwiązania takie jak: masowy mailing, kampanie SMS/MMS, kampanie direct-mailingowe, automatyczne kampanie głosowe czy masowa wysyłka wiadomości FAX, które skutecznie docierają do sprecyzowanej grupy docelowej.

Niemal codziennie wysyłamy dla naszych klientów miliony wiadomości. Mamy w swojej ofercie bazy danych kontaktowych do milionów konsumentów jak i aktualne katalogi firm z informacjami na temat firm zarejestrowanych w kraju oraz za granicą. Baza danych klientów TARGET MEDIA to zbiór stale aktualizowanych informacji dotyczących kilku milionów firm.

Wysokiej jakości baza danych osobowych to jedno z podstawowych narzędzi, które są wykorzystywane do kampanii e-mailingowych. Wiemy, jak sprawić, by kampanie były naprawdę skuteczne.


Co oferujemy?

Profesjonalny e-mail marketing (nasza baza danych osobowych liczy ponad 2,8 mln adresów – wszystkie są do Państwa dyspozycji
Wiadomości faks z systemem masowej wysyłki (rozbudowana baza teleadresowa: posiadamy katalogi firm z ok. 450 tys. numerów faksowych, do wszystkich przedsiębiorstw w Polsce)
Kampanie sms i mms – wysyłane na telefony komórkowe po najniższych stawkach w sieci
Voice marketing, czyli automatyczne wiadomości głosowe VMS na telefony komórkowe i stacjonarne
Katalogi firm z bazą danych klientów (ponad 8 milionów) do przedsiębiorstw świadczących swoje usługi w Polsce, jak i w Europie – do dyspozycji naszych partnerów biznesowych

kontakt