Media społecznościowe kontra e-mail marketing. Co wybrać?

Popularność kampanii e-mail nie słabnie od lat. Zainteresowanie taką formą działalności reklamowej wynika z samej aplikacji. Dostęp do Internetu, który nie jest dostępny z skrzynki pocztowej. Coraz częściej wykrywa się także osobę, która nie ma konta w mediach społecznościowych. Z tego powodu działania w kampaniach w  mediach społecznościowych szybko zaczęto udostępniać dla e-mail marketingu . Jak działa obu tych urządzeń i które z nich warto wybrać?

Kampanie e-mail czy media społecznościowe – które są skuteczniejsze?

Trudno znaleźć jednoznaczną odpowiedź na pytanie, czy lepiej pojawić się na e-mailu , czy w mediach społecznościowych. Wiele zależy od specyfikacji biznesu, rozpoznawalności marki oraz etapów działalności. Oba rozwiązania mogą przynieść korzyści , co ma znaczenie w planowaniu działań w sieci. Wybór e-maila, który jest preferowany, jest przede wszystkim przestrzegany przed atakami w grupie docelowej. Dzięki bazom danych można dotrzeć do wielu zainteresowanych klientów. E-mail marketing zapewnia także możliwość personalizacji treści oraz jest odpowiednio tani.

Dostęp do treści w mediach społecznościowych z globalnego zasięgu, dzięki czemu możesz uzyskać dostęp do danych. promocja biznesu w społecznościowych jest także bieżąca interakcją z użytkownikami . Za pomocą dostępu możliwe jest także rozpowszechnianie treści, w tych zdjęciach lub wideo. Jej wadą może być jednak konieczność zastosowania za reklamy. w dobie przeładowania informacyjnego często bez promocji posty niedostępne w zasięgu. Z tego powodu kampanie na FB, Instagram, LinkedIn’ie lub TikTok’u wypływają jako skutki działań, a nie ich filar.

Masz pytania? - Jak możemy ci pomóc?

TARGET MEDIA jest administratorem oraz brokerem wysokiej jakości baz danych B2B/B2C. Początkowo współpracowaliśmy z firmami z sektora MśP,
lecz wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało realizacją projektów także dla dużych, znanych i cenionych marek polskich oraz europejskich.
Dziś z naszych baz danych korzystają największe firmy z sektora finansowego, call center oraz handlowe. Zapraszamy do współpracy!

PIN

ADRES

ul. Cytrynowa 24
60-185 Skórzewo k/Poznania

EMAIL

EMAIL

kontakt@target-media.pl
Dział obsługi Klienta

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 TargetMedia | Usługi | Aktualności | Skontaktuj się z nami | Polityka prywatności