Kampanie e-mail jako idealny sposób na przypomnienie o Dniu Ojca

Natłok codziennych obowiązków sprawia, że nierzadko ważne daty ulatują z pamięci. Okazuje się jednak, że o większych świętach, takich jak np. Dzień Ojca konsumentom mogą przypominać przedsiębiorcy. Wykorzystać można do tego np. kampanie e-mail. Masowa wysyłka maili to dobry sposób, by przypomnieć klientom o swoim istnieniu, a dodatkowo w związku z nadchodzącą okazją zaprezentować im swoją ofertę. Jakie korzyści może przynosić takie działanie? Poniżej wyjaśniamy, dlaczego masowa wysyłka maili z okazji Dnia Ojca to dobry sposób na promocję swojej marki i zwiększenie potencjału sprzedaży.

Jak można wykorzystać Dzień Ojca do promocji własnego biznesu?

Każda okazja jest dobra, by przypomnieć o sobie klientom. Wykorzystywanie świąt takich jak Dzień Ojca do promocji własnej marki w kampaniach e-mail nie jest niczym nowym. W ten sposób możesz przypomnieć zapominalskim o nadchodzącym święcie, a dodatkowo z korzyścią dla siebie podsunąć też zabieganym klientom pomysł na prezent. „Nie zapomnij o swoim Tacie! Kup prezent już dziś”, „Dzień Ojca już za kilka dni! Postaw na praktyczny prezent” –  to zaledwie kilka przykładowych zdań, które mogą zwrócić uwagę klientów. Jak to działa?

Pierwsza część frazy oznacza przypomnienie – klienci, którzy nie pamiętają, kiedy jest Dzień Ojca, otworzą wiadomość, chociażby dlatego, by sprawdzić, na jaki dzień przypada to święto. Druga część z kolei zainteresuje tych, którzy nie wiedzą, co kupić Tacie i szukają pomysłu na prezent. Wówczas również odczytają wiadomość i zapoznają się ofertą. Jeżeli dodatkowo w wiadomości poinformujesz ich o wyprzedaży bądź przygotujesz specjalny kod rabatowy dla wybranych klientów, Twoja oferta zyska na atrakcyjności.

Jakie korzyści przyniesie takie działanie? Po pierwsze, wysłanie maili bezpośrednio do konsumentów wyróżni Cię na tle konkurencji. Po drugie, zapewni też komfort klientom, którzy nie będą musieli godzinami szukać prezentów dla Taty, gdyż gotowy pomysł znajdą w swoich skrzynkach mailowych. W ten sposób zyskuje zarówno przedsiębiorca, który może zarobić, jak i sam klient, który nie tylko nie zapomni o Tacie w dniu jego święta, ale przede wszystkim znajdzie dla niego odpowiedni prezent.

Masz pytania? - Jak możemy ci pomóc?

TARGET MEDIA jest administratorem oraz brokerem wysokiej jakości baz danych B2B/B2C. Początkowo współpracowaliśmy z firmami z sektora MśP,
lecz wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało realizacją projektów także dla dużych, znanych i cenionych marek polskich oraz europejskich.
Dziś z naszych baz danych korzystają największe firmy z sektora finansowego, call center oraz handlowe. Zapraszamy do współpracy!

PIN

ADRES

ul. Cytrynowa 24
60-185 Skórzewo k/Poznania

EMAIL

EMAIL

kontakt@target-media.pl
Dział obsługi Klienta

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 TargetMedia | Usługi | Aktualności | Skontaktuj się z nami | Polityka prywatności