Organizacja kampani mobilnej czyli SMS i MMS w praktyce

Współcześnie skuteczny marketing nie jest tak prosty, jak przed laty. Konsumenci stawiają markom coraz większe wymagania. Niezależnie od tego, czy konwertujesz reklamę, która jest oczekiwana przez klienta i realne korzyści. Wynika z tego, że stali się nieco zobojętniali na nieaktualne korzyści ich kampanii reklamowych. Z tego powodu przemyślana strategia marketingowa wykazała skuteczność działania w firmie.

Czym jest kampania mobilna?

Najprościej mówiąc, kampania mobilna polega na wysyłaniu komunikatów obsługi SMS i MMS . Do bezpośredniej formy marketingu, która ze względu na swoją specyfikę, bezpośrednio do odbiorcy. Przekłada się na oczywiście na jej wysoką skuteczność. Klient otrzymał wiadomość SMS lub MMS, której po prostu nie sposób przeoczyć. Tego rodzaju komunikaty kojarzą się z rozmowami prywatnymi, a więc odbiorca automatycznie sprawdza ich treść. Co więcej, nieodebrane powiadomienie wręcz proszę o zaproszenie.

W ramach wysyłania krótkich komunikatów tekstowych, wykresów lub linków. Od strony internetowej do tego zaawansowanego i profesjonalnego platformy . Uprzednio należy podać treść wysyłanych wiadomości. Nie obejdzie się również bez podstawowej bazy danych, tzn. grupy docelowej, do której trafi SMS/MMS. Kampania mobilna musi być oczywiście dostosowana do konkretnej firmy.

Jakie są zalety kampanii SMS/MMS?

Jak już to jest, informacje docierają bezpośrednio do klienta . Gwarantuje wysoką skuteczność reklamy, a więc i sprzedaż. Poza tym jest to bardzo uniwersalna forma marketingu, która może być wykorzystywana w każdej branży. Wysyłanie linków przekłada się z kolei na obsługę ruchu na kanałach mobilnych, tzn. stronie internetowej czy mediach społecznościowych.

Masz pytania? - Jak możemy ci pomóc?

TARGET MEDIA jest administratorem oraz brokerem wysokiej jakości baz danych B2B/B2C. Początkowo współpracowaliśmy z firmami z sektora MśP,
lecz wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało realizacją projektów także dla dużych, znanych i cenionych marek polskich oraz europejskich.
Dziś z naszych baz danych korzystają największe firmy z sektora finansowego, call center oraz handlowe. Zapraszamy do współpracy!

ADRES

ul. Cytrynowa 24
60-185 Skórzewo k/Poznania

EMAIL

kontakt@target-media.pl
Dział obsługi Klienta

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024 TargetMedia | Usługi | Aktualności | Skontaktuj się z nami | Polityka prywatności