fbpx

Blog | Target Media

Kampanie e-mail jako idealny sposób na przypomnienie o Dniu Ojca

Natłok codziennych obowiązków sprawia, że nierzadko ważne daty ulatują z pamięci. Okazuje się jednak, że o większych świętach, takich jak np. Dzień Ojca konsumentom mogą przypominać przedsiębiorcy. Wykorzystać można do tego np. kampanie e-mail. Masowa wysyłka maili to dobry sposób, by przypomnieć klientom o swoim istnieniu, a dodatkowo w związku z nadchodzącą okazją zaprezentować im swoją ofertę. Jakie korzyści może przynosić takie działanie? Poniżej wyjaśniamy, dlaczego masowa wysyłka maili z okazji Dnia Ojca to dobry sposób na promocję swojej marki i zwiększenie potencjału sprzedaży.

Jak można wykorzystać Dzień Ojca do promocji własnego biznesu?

Każda okazja jest dobra, by przypomnieć o sobie klientom. Wykorzystywanie świąt takich jak Dzień Ojca do promocji własnej marki w kampaniach e-mail nie jest niczym nowym. W ten sposób możesz przypomnieć zapominalskim o nadchodzącym święcie, a dodatkowo z korzyścią dla siebie podsunąć też zabieganym klientom pomysł na prezent. „Nie zapomnij o swoim Tacie! Kup prezent już dziś”, „Dzień Ojca już za kilka dni! Postaw na praktyczny prezent” –  to zaledwie kilka przykładowych zdań, które mogą zwrócić uwagę klientów. Jak to działa?

Pierwsza część frazy oznacza przypomnienie – klienci, którzy nie pamiętają, kiedy jest Dzień Ojca, otworzą wiadomość, chociażby dlatego, by sprawdzić, na jaki dzień przypada to święto. Druga część z kolei zainteresuje tych, którzy nie wiedzą, co kupić Tacie i szukają pomysłu na prezent. Wówczas również odczytają wiadomość i zapoznają się ofertą. Jeżeli dodatkowo w wiadomości poinformujesz ich o wyprzedaży bądź przygotujesz specjalny kod rabatowy dla wybranych klientów, Twoja oferta zyska na atrakcyjności.

Jakie korzyści przyniesie takie działanie? Po pierwsze, wysłanie maili bezpośrednio do konsumentów wyróżni Cię na tle konkurencji. Po drugie, zapewni też komfort klientom, którzy nie będą musieli godzinami szukać prezentów dla Taty, gdyż gotowy pomysł znajdą w swoich skrzynkach mailowych. W ten sposób zyskuje zarówno przedsiębiorca, który może zarobić, jak i sam klient, który nie tylko nie zapomni o Tacie w dniu jego święta, ale przede wszystkim znajdzie dla niego odpowiedni prezent.

O nas

TARGET MEDIA jest administratorem oraz brokerem wysokiej jakości baz danych B2B/B2C. Początkowo współpracowaliśmy z firmami z sektora MśP, lecz wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało realizacją projektów także dla dużych, znanych i cenionych marek polskich oraz europejskich. Dziś z naszych baz danych korzystają największe firmy z sektora finansowego, call center oraz handlowe. Zapraszamy do współpracy!

Ostatnie newsy

07
Sie2023

Mobilny marketing...

Mobilny marketing na smartfony - czym powinny wyróżniać się wiadomości?

W dobie dynamicznego rozwoju t...

10
Lip2023

Jakie czynniki...

Jakie czynniki mają wpływ na koszt bazy danych?

W świecie, w którym...

05
Lip2023

Najpopularniejsze formy...

Najpopularniejsze formy e-mail marketingu

W dzisiejszej erze cyfrowej e-...

06
Cze2023

Kilka wskazówek...

Kilka wskazówek jak powinna wyglądać treść i wygląd mailingu

Kampanie mailingowe są potężny...

06
Kwi2023

Bazy danych...

Bazy danych a marketing bezpośredni - jak są ze sobą powiązane?

Podstawowym założeniem marketi...

07
Mar2023

Dlaczego e-maile...

Dlaczego e-maile mogą wpadać do SPAMu?

Skuteczność kampanii e-mail za...

Kontakt

 Agencja TARGET MEDIA

 ul. Cytrynowa 24

 60-185 Skórzewo k/Poznania

 (61) 677 25 77  - 881 055 077

 kontakt (@) target-media.pl - DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA