fbpx

O nas | Target Media

          budynek2pFirma TARGET MEDIA powstała w 2012 roku w odpowiedzi na obecną w tamtym okresie niszę oraz potrzebę wypełnienia luki w sektorze usług bazodanowych. Jeszcze kilka lat temu, aby uzyskać dostęp do wysokiej jakości, precyzyjnie sprofilowanych baz danych, klient zmuszony był z trudem przedzierać się przez zawiłe odmęty internetu. Często powodowało to utrudnienia w dostępie do rzetelnych informacji a w rezultacie do podejmowania nietrafnych decyzji biznesowych. Dziś zespół ekspertów z TARGET MEDIA na co dzień obsługuje największe firmy w kraju, zapewniając dostęp do baz danych o zróżnicowanym targecie oraz oparty o nie wachlarz usług marketingowych, pozwalający w pełni zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających partnerów.

          Nasza firma aktywnie uczestniczy w życiu i rozwoju branży marketingowej, call center, marketingu internetowego oraz mobilnego. Będąc partnerem wielu inicjatyw realizowanych przez kluczowe organizacje takie jak Polskie Stowarzyszenie Marketingu, portal WirtualneMedia.pl czy Online Marketing, przykładamy naszych starań do rozwoju branży marketingu w Polsce. Wspieramy różne przedsięwzięcia poprzez aktywny udział w opracowywaniu profilowanych raportów, badań rynku oraz innych publikacji mających na celu pogłębianie wiedzy oraz świadomości w kręgach branżowych.

office2    Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy przez lata zyskiwali doświadczenie w branży infobrokeringu oraz marketingu internetowego na kolejnych szczeblach swojej kariery. Dzisiaj wspólnie tworzymy zgrany, wzajemnie uzupełniający się zespół profesjonalistów, którym nie straszne są najbardziej wymagające projekty naszych partnerów. Personalne zaangażowanie członków zespołu stanowi jego najważniejszy atut. Dlatego też w razie potrzeby, nasi specjaliści są do Państwa dyspozycji nawet poza standardowymi godzinami pracy.


   Poznaj nasz zespół:   

pawel
Paweł Konstanczak
CEO

paula
Paula Tomaszewska
Key Account Managermalwina
Malwina Korczyńska
Key Account Manager

piotr
Piotr Kowalczyk
Business Development Managermateusz
Mateusz Kacprzak
IT Support
natalia
Natalia Olejniczak
Księgowość

 

O nas

TARGET MEDIA jest administratorem oraz brokerem wysokiej jakości baz danych B2B/B2C. Początkowo współpracowaliśmy z firmami z sektora MśP, lecz wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało realizacją projektów także dla dużych, znanych i cenionych marek polskich oraz europejskich. Dziś z naszych baz danych korzystają największe firmy z sektora finansowego, call center oraz handlowe. Zapraszamy do współpracy!

Ostatnie newsy

04
Gru2021

Jakie informacje...

Jakie informacje można znaleźć w bazach danych B2B?

Do kluczowych zadań działu mar...

08
Lis2021

Jaki potencjał...

Jaki potencjał biznesowy mają zagraniczne bazy danych?

Każdy przedsiębiorca z czasem ...

25
Paź2021

Kampanie mobilne...

Kampanie mobilne jako idealna metoda reklamy dla promocji ograniczonych czasowo

Sprawny marketing, szczególnie...

06
Wrz2021

8 korzyści...

8 korzyści z wyboru e-mail marketingu przez małe firmy

E-mail marketing jest jednym z...

16
Sie2021

Jak pozyskać...

Jak pozyskać klientów zainteresowanych instalacją fotowoltaiki?

Określenie grupy docelowej i s...

14
Lip2021

E-mail marketing...

E-mail marketing a zmiany przyzwyczajeń zakupowych wywołane pandemią COVID-19

Pandemia COVID-19 wywróciła do...

Kontakt

 Agencja TARGET MEDIA

 ul. Cytrynowa 24

 60-185 Skórzewo k/Poznania

 (61) 677 25 77  - 881 055 077

 kontakt (@) target-media.pl - DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA