fbpx

Organizacja kampani mobilnej czyli SMS i MMS w praktyce

Współcześnie skuteczny marketing nie jest tak prosty, jak przed laty. Konsumenci stawiają markom coraz większe wymagania. Niezależnie od tego, czy konwertujesz reklamę, która jest oczekiwana przez klienta i realne korzyści. Wynika z tego, że stali się nieco zobojętniali na nieaktualne korzyści ich kampanii reklamowych. Z tego powodu przemyślana strategia marketingowa wykazała skuteczność działania w firmie.

Czym jest kampania mobilna?

Najprościej mówiąc, kampania mobilna polega na wysyłaniu komunikatów obsługi SMS i MMS . Do bezpośredniej formy marketingu, która ze względu na swoją specyfikę, bezpośrednio do odbiorcy. Przekłada się na oczywiście na jej wysoką skuteczność. Klient otrzymał wiadomość SMS lub MMS, której po prostu nie sposób przeoczyć. Tego rodzaju komunikaty kojarzą się z rozmowami prywatnymi, a więc odbiorca automatycznie sprawdza ich treść. Co więcej, nieodebrane powiadomienie wręcz proszę o zaproszenie.

W ramach wysyłania krótkich komunikatów tekstowych, wykresów lub linków. Od strony internetowej do tego zaawansowanego i profesjonalnego platformy . Uprzednio należy podać treść wysyłanych wiadomości. Nie obejdzie się również bez podstawowej bazy danych, tzn. grupy docelowej, do której trafi SMS/MMS. Kampania mobilna musi być oczywiście dostosowana do konkretnej firmy.

Jakie są zalety kampanii SMS/MMS?

Jak już to jest, informacje docierają bezpośrednio do klienta . Gwarantuje wysoką skuteczność reklamy, a więc i sprzedaż. Poza tym jest to bardzo uniwersalna forma marketingu, która może być wykorzystywana w każdej branży. Wysyłanie linków przekłada się z kolei na obsługę ruchu na kanałach mobilnych, tzn. stronie internetowej czy mediach społecznościowych.

O nas

TARGET MEDIA jest administratorem oraz brokerem wysokiej jakości baz danych B2B/B2C. Początkowo współpracowaliśmy z firmami z sektora MśP, lecz wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało realizacją projektów także dla dużych, znanych i cenionych marek polskich oraz europejskich. Dziś z naszych baz danych korzystają największe firmy z sektora finansowego, call center oraz handlowe. Zapraszamy do współpracy!

Ostatnie newsy

05
Gru2023

Jakie korzyści...

Jakie korzyści przyniesie zakup bazy danych b2b dla Twojej firmy?

Zakup bazy danych B2B stanowi ...

07
Sie2023

Mobilny marketing...

Mobilny marketing na smartfony - czym powinny wyróżniać się wiadomości?

W dobie dynamicznego rozwoju t...

10
Lip2023

Jakie czynniki...

Jakie czynniki mają wpływ na koszt bazy danych?

W świecie, w którym...

05
Lip2023

Najpopularniejsze formy...

Najpopularniejsze formy e-mail marketingu

W dzisiejszej erze cyfrowej e-...

06
Cze2023

Kilka wskazówek...

Kilka wskazówek jak powinna wyglądać treść i wygląd mailingu

Kampanie mailingowe są potężny...

06
Kwi2023

Bazy danych...

Bazy danych a marketing bezpośredni - jak są ze sobą powiązane?

Podstawowym założeniem marketi...

Kontakt

 Agencja TARGET MEDIA

 ul. Cytrynowa 24

 60-185 Skórzewo k/Poznania

 (61) 677 25 77  - 881 055 077

kontakt@target-media.pl - DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA